HTML5 Icon

KaliteLigi Hakkında

KaliteLigi, çağrı merkezlerine yönelik gerçekleştirilen gizli müşteri çalışmalarının raporlarını online izleyebileceğiniz bir platformdur.

Kriter Yönlendirme

Kriter yönlendirmelerimizi düzenli aralıklarla sizinle paylaşıyoruz ve bu bilgileri çağrı alan tüm arkadaşlarımız ile paylaşmanızı öneriyoruz. Sadece KaliteLigi’ne katıldığınız dönemde değil tüm zamanlarda müşteri deneyimini yükseltmek için bu yönlendirmeler size ışık tutacak. Yarışta şansınız bol olsun.

Değerlendirmelerimiz de aşağıdaki kriterleri kullanıyoruz

Selamlama Aktif Dinleme Analiz Etme/Sorularla Yönlendirme Güzel Konuşma/Yaklaşım Enerjik/İstekli Ses Tonu Kurumsal Duruş Yetkin Konuşma Kapanış

KaliteLigi Metodolojisi

Gizli Müşteri çalışmasında; aynı dönem içerisinde, aynı gün ve aynı saat dilimlerinde gerçekleştirilen çağrıların firmalar için değerlendirilmeye alınması sağlanmaktadır.

Ödüllerimiz

Her yıl düzenlenen ödül töreniyle ödüllerimiz sahiplerini buluyor.

KaliteLiginde Çağı Merkezleri Nasıl Yarışır?

Kurumunuza ay içerisinde farklı senaryolar ile farklı saatlerde gizli müşteri aramaları gerçekleştirilir. Bu aramaların sonucu ile değerlendirmeler yapılır ve ay sonunda KaliteLigi ’nde sizlere sunulur. Sisteme üye olmanız halinde müşteri hizmetlerinizin başarısını kullanıcı adı ve şifreniz ile tüm kriterlerde izleyebilirsiniz.

KaliteLigi

Değerli KaliteLigi yarışmacıları, en iyi müşteri deneyimini yaşatan çağrı merkezleri bu yarışta ödüllerini alıyor. KaliteLigi yarışında sizi de her an bir gizli müşteri arayabilir ve ödüllerden biri sizin olabilir.

KaliteLigine Kimler Katılmalı?

KaliteLiginin amacı sizlere hızlı, pratik ve hemen uygulayabileceğiniz yönlendirmeler sunmaktır. Çağrı Merkezinizin büyüklüğü müşteri gözünde farklı bir değere sahip değildir. Onun için değerli ve önemli olan şey sadece sizinle karşılaşma anıdır. Bu nedenle çağrı merkeziniz 5 kişi de olsa 1000 kişi de olsa lige üye olabilirsiniz. Üye olduktan sonra çağrı merkezinizin büyüklüğüne göre gelecek gizli müşteri sayısını görüşmemiz mümkündür.